Eitrefjell Telemarkklubb held til på Ørsta Skisenter i Ørsta, heimkommunen til Ivar Aasen. Ørsta ligg midt i hjartet av dei idylliske Sunnmørsalpane.
Fjelltoppar som Saudehornet(1303m), Randers(1414m), Kolåstinden(1432m), Skårasalen(1542m) og Slogen(1564m)
er kjende toppar som lokkar skientusiastar frå inn og utland til Ørsta.

"I nærheten av Ørsta kan det være vanskelig å velge blant alle godbitene. Vi gikk på Grøtdalstind og tipser i tillegg om mulighetene på Saudehornet og Skårasalen."
- Fri Flyt -

søndag 24. april 2011

Resultater Påskerennet

5-12 år(urangert)
1.Omg      2.Omg       Totalt       Namn  
1:14.96     1:17.64      2:32.60     RABBEN AAM Astrid      
1:01.87     1:05.30      2:07.17     SMEHUS STAURSET Anna 
1:34.31     1:25.07      2:59.38     SÆTRE Maria
1:11.17     1:14.71      2:25.88     SÆTRE Håvard
1:06.80     1:36.75      2:43.55     RABBEN Sivert
1:00.16     0:55.27      1:55.43     SMEHUS STAURSET Elias
1:06.57     0:57.90      2:04.47     VARTDAL HALSE Jørgen


Gutar-13/15år
1.Omg     Tillegg         2.Omg      Tillegg       Totalt           Diff              Namn
0:45.43     0+0             0:44.76     0+0            1:30.19                     1. ØYE BJØRDAL Øystein 
0:45.69     1+0             0:43.28     1+0            1:30.97     00.78       2. KJELLSTAD Håkon E
0:48.51     0+0             1:10.47     1+0            1:59.98     29.79       3. PLANKE Isak
Disk                              0:53.50     0+1                                                 FELDMAN Martin


Jenter 13-15 år
1.Omg     Tillegg     2.Omg     Tillegg             Totalt           Diff.          Namn
0:59.56      0+1            0:59.53      0+1            2:01.09                        1. LØVOLD MOE Caroline
1:05.72      0+1            1:05.51      1+1            2:14.23     13.14          2. PLANKE Anna
1:26.55      0+1            1:24.52      0+1            2:53.07     51.98          3. BJØRDAL Yngvild


Herrer junior
1.Omg     Tillegg     2.Omg       Tillegg         Totalt          Namn
0:39.81     0+0         0:39.81      0+0            1:19.62          1. KVAMMEN Eirik


Damer 20+
1.Omg       Tillegg     2.Omg       Tillegg        Totalt         Diff.            Namn
0:43.33      1+0          0:44.47      0+0            1:28.80                        1. RØDVIK Margunn
0:46.00      0+1          0:46.20      1+1            1:35.20      06.40         2. BJØRDAL Astrid
0:48.04      0+1          0:47.65      0+1            1:37.69      08.89         3. BJØRDAL Birgitte
0:49.03      0+1          0:50.75      0+1            1:41.78      12.98         4. PLANKE Anne Marie
Brutt                                                                                                        STOKKE Linda


Herrer 20+
1.Omg     Tillegg    2.Omg      Tillegg     Totalt        Diff        Namn
0:37.30    1+0         0:38.12    1+0          1:17.42                  1. INGEBRIKTSEN Paul Rune
0:38.04    1+0         0:38.28    1+0          1:18.32     00.90    2. MOE Terje
0:39.07    0+0         0:40.36    0+0          1:19.43     02.01    3. LERHEIM Tov
0:39.82    0+0         0:39.63    0+0          1:19.45     02.03    4. PLANKE Terje
0:39.45    0+0         0:40.11    0+0          1:19.56     02.14    5. VELLE Frank Harald
0:40.38    1+0         0:40.26    1+0          1:22.64     05.22    6. BJØRDAL Jarle  Steinar
0:42.55    0+0         0:41.77    0+0          1:24.32     06.90    7. WOLDSUND Per Endre
0:41.65    0+0         0:41.07    2+0          1:24.72     07.30    8. FREMMERLIED Jan Erik
0:46.52    1+0         0:38.30    0+0          1:25.82     08.40    9. STOKKE Terje
0:43.09    0+0         0:44.69    0+0          1:27.78     10.36    10. LIND Erik
0:42.94    1+0         0:42.86    1+0          1:27.80     10.38    11. LIED Rune
0:44.89    0+0         0:43.42    0+0          1:28.31     10.89    12. BJØRDAL Erling
0:44.55    0+0         0:45.13    0+1          1:30.68     13.26    13. HALSE Karl Henning
0:48.18    0+0         0:46.42    0+0          1:34.60     17.18    14. BJØRDAL Kåre
0:47.50    0+1         0:45.75    0+1          1:35.25     17.83    15. STAURSET Odd
1:06.91    1+0         0:40.31    0+0          1:48.22     30.80    16. BJØRDAL Sjur

Vinnar av vandrepremie Damer : Margunn Rødvik
Vinnar av vandrepremie Herrer : Paul Rune Ingebriktsen
Best in show - hopp : Sjur Bjørdal

Vi vil også takke spesielt Tor Olav, Hans, Einar og Jon Olav frå Ørsta Alpin for all hjelp og lån av utstyr. Fantastisk bra gutta, ditta kan dokke!

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar